У класі 15 хлопців і 12 дівчат. скількома способами можна вибрати: а)хлопцяб)дівчинув)одного учня

цього класуг)двох учнів-хлопця і дівчину​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Руслан.

Ответ:

Ответ:

а) 15

б) 12

в) 27

15+12=27

г) 180

15*12=180 (на каждого из 15 хлопцев есть выбор из 12 дивчин)

Пошаговое объяснение: