У гаражі 120 легкових і вантажних автомобілів, причому вантажних на 24 більше, ніж легкових.

Скільки вантажних і скільки легкових автомобілів у гаражі? Розв’язати задачу за допомогою рівняння. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Елизаров Михаил.

Пусть х - количество легковых машин, тогда (х + 24) - количество грузовых машин. Всего в гараже 120 машин. Уравнение:

х + х + 24 = 120

2х = 120 - 24

2х = 96

х = 96 : 2

х = 48 - легковые машины

48 + 24 = 72 - грузовые машины

Вiдповiдь: 72 вантажних i 48 легкових автомобiлiв у гаражi.