розв'язати задачу за допомогою рівняння. На стоянці було 58 легкових і вантажних автомобілів.

скільки легкових і скільки вантажних автомобілів було на стоянці якщо, відомо що легкових автомобілів було на 16 більше, ніж вантажних? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Султанов Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Грузовые = х

Легковые = х + 16

х + х + 16 = 58

2х = 58 - 16

2х = 42

х = 42 : 2

х = 21

Грузовые = (х) = 21 машина

Легковые = (х + 16) = 21 + 16 = 37 машин

21 + 37 = 58