Склади вираз і знайди його значення при даних значеннях букв "Паропдав плив 5 год за течією річки й

3 год проти течії. З якою середньою швидкістю він плив, якщо його власна швидкість дорівнює v км/год, а шкидкість течії річки - 2 км за год?" (v = 28; 29;7; 35; 5)

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасенко Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Средняя скорость:

(5(V+2)+3(V-2))/(5+3)=(5V+10+3V-6)/8=(8V+4)/8=(4(2V+1))/8=(2V+1)/2

При V=28 км/ч: (2·28+1)/2=57/2=28,5 км/ч

При V=29 км/ч: (2·29+1)/2=59/2=29,5 км/ч

При V=7 км/ч: (2·7+1)/2=15/2=7,5 км/ч

При V=35 км/ч: (2·35+1)/2=71/2=35,5 км/ч

При V=5 км/ч: (2·5+1)/2=11/2=5,5 км/ч