Пожалуйста помогите решить две задачи!!! 1) Теплохід пливе проти течії річки зі швидкістю 11.2

км/год. Чому дорівнює його власна швидкість, якщо вона в 5 разів більша за швидкість течії? 2)Теплохід пливе за течією річки зі швидкістю 13.5 км/год. Власна швидкість теплохода в 3.5 рази більша за швидкість течії. Яка швидкість течії річки?

Ответы на вопрос

Отвечает Дешко Катя.
1)
х-швидкість течії річки
5х-власна швидкість теплохода

5х-х=11.2
4х=11.2
х=2.8-швидкість течії річки
5х=14-власна швидкість теплохода

Ответ:власна швидкість теплохода 14 км/год.
2)
х-швидкість течії річки
3.5х-власна швидкість теплохода
х+3.5х=13.5
4.5х=13.5
х=3

Ответ:швидкість течії річки 3 км/год.

Успехiв!












Отвечает Яговкин Артём.
1)хкм/ч-собственная,укм/ч-течения
х-у=11,2
х=5у
5у-у=11,2
4у=11,2
у=11,2:4=2,8км/ч-скорость течения
2,8*5=14км/ч-собственная скорость
2)хкм/ч-собственная,укм/ч-течения
х+у=13,5
х=3,5у
3,5у+у=13,5
4,5у=13,5
у=13,5:4,5=3км/ч-скорость течения
3*3,5=10,5км/ч-собственная скорость