За день в саду зібрали 4839 кг яблук. 13% зібраних яблук відправили в магазин, а решту — на склад.

Обчисли, скільки кілограмів яблук відправили на склад. Відповідь: на склад відправили кг яблук. Пожалуйста СРОЧНО НАДО

Ответы на вопрос

Отвечает Фоменко Елизавета.

Пошаговое объяснение:

Всього зібрали яблук 4839 кг і це 100 %

13% відправили в магазин

Складемо пропорцію

4839 кг - 100%

     х кг - 13%

х= ( 4839*13)/100= 629,07 кг - відправили в магазин

4839- 629,07=4209,93 кг - відправили на склад

Отвечает Будзінський Вадим.

Ответ:

4209.93

Пошаговое объяснение:

1)4839*13%=629,07

2)4839-629,07=4209/93