За день в саду зібрали 4837 кг яблук. 17% зібраних яблук відправили в магазин,

а решту — на склад. Обчисли, скільки кілограмів яблук відправили на склад. Відповідь: на склад відправили  кг яблук.Відповісти!​

Ответы на вопрос

Отвечает Сивкова Уля.

Ответ:

4014,71 кг.

Пошаговое объяснение:

1)4837:100=48,37 (кг) - 1% собранных яблок.

2)48,37*17=822,29 (кг) - 17% яблок, которые отправили в магазин.

3)4837-822,29=4014,71 (кг) - яблок отправили на склад.