За день в саду зібрали 4824 кг яблук. 13% зібраних яблук відправили в магазин, а решту — на склад.

Обчисли, скільки кілограмів яблук відправили на склад.

Ответы на вопрос

Отвечает Беспалов Влад.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

4196,88 кг. (4824 кг. - (4824×13:100) =4824-627, 12=4196, 88 кг.)