Із чотирьох Яблунь зібрали 200 кг яблук.З першої яблуні зібрали 34 кг яблук, з другої - у 2 рази

більше , а решту яблук зібрали з третьої і четвертої яблунь порівну.Скільки кілограмів яблук зібрали з четвертої яблуні.

Ответы на вопрос

Отвечает Квашук Вiкуся.

34х2=68 кг яблок собрали с 2 яблони

(200-34-68):2=49 кг яблок собрали с 4 яблони

Отвечает Тюмин Антон.

скільки яблук зібрали з другої яблуні

34*2=68 кг

скільки з першої і другої разом

34+68=102 кг

скільки зібрали з третьої і четвертої разом

200-102=98 кг

скільки зібрали з четвертої

98:2=49 кг