Қоймаға әр қапта 80 кг-нан 2800 кг күріш және әр қапта 60-кг нан 3840 кг қарақұмық жармасы

әкелінді. Қоймаға қарақұмық жармасына қарағанда неше қап күріш артық әкелінді? Жауабын арипти орнекпен жаз. ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Габдулхакова Оксана.

Ответ:

29

Пошаговое объяснение:

2800/80=35

3840/60=64

64-35=29