Қоймаға әр қапта 80кг нан 2800кг күріш және әр қапта 60кг нан 3840кг қарақұмық жармасы әкеләнді.

Қоймаға қарақұмық жармасына қарағанда неше қап күріш артық әкелінді? Барлығы неше қап әкелінді

Ответы на вопрос

Отвечает Семилетова Дарья.

Пошаговое объяснение:

Бул тёк шешуи.............


Отвечает Федотов Егор.

Ответ:2800:80=35

3840:60=64

64-35=29

35-64=-29

35+64=99

Пошаговое объяснение: