қоймаға әр қапта 80 кг - нан d-кг күріш және әр қапта 60 кг - нан k кг қарақұмық жармасы әкелінді.

Қоймаға қарақұмық жармасына қарағанда неше қап күріш артық әкелінді? Барлығы неше қап әкелінді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Максим.

Ответ:

80-60=30

30×3=90

90×3=2700

Ответ : 2700