2-тапсырма Есентiн шешуін әріпті өрнек түрінде жаз. d =2800, k=3840 деп алып, өрнектің мәнін

тап.Койлаға ар катта 80 к-нан der күріш және әр қапта 60 кг-нан k кгкаракумык жармасы әкелінді. Қоймаға каракумық жармасына қарағанданеше кап күріш артық желінді? Барлығы неше жап әкелінді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальський Артем.

Шешуы:2800÷80=35

3840÷60=64

64-35=29

64+35=99

Жауабы:29 артык акелынды.Барлыгы 99 кап акелынды