Есептің шешуін әріпті өрнек түрінде жаз. d = 12, k = 13, m = 21 деп алып, өрнектің мәнін тап .

Тігін фабрикасына әрқайсысында 125 шарғыдан d қорап жіп , әрқайсысында 480 шарғыдан k қорап жіп және 128 шарғыдан m жіп сатып алынды. Барлығы неше шарғы жіп сатып алынды?

Ответы на вопрос

Отвечает Карпенко Виктория.

Ответ:

125шарғыдан-12 қорап

480шарғыдан-13 қорап

128шарғыдан-21 қорап

Барлығы-?

Шешуі:125×12=1500

480×13=6240

128×21=2688

1500+6288+2688=10428

Жауабы: барлығы-10428шарғы жіп сатып алынды

Пошаговое объяснение: осы дұрыс болады