Қоймаға әр қапта 80 кг-нан d кг күріш және әр қапта 60 кг-нан k кг қарақұмық жармасы әкелінді.

Қоймаға қарақұмық жармасына қарағанданеше қап күріш артық әкелінді? Барлығы неше қап әкелінді .мына жол қате 80-60 =2080+60=140​

Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Степан.

Ответ:80-60=20

80+60=140

20+140=160

Пошаговое объяснение:

Отвечает Колмыков Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение: