Қоймаға әр қапта 80кг-нан d-кг күріш және әр қапта 60кг нан k-кг қарақұмық жармасы әкелінді.Қоймаға

қарақұмық жармасына қарағанда неше қап әкелінді? Барлығы неше қап әкелінді ​

Ответы на вопрос

Отвечает Суханова Соня.

d-2800

k-3840

2800-80=2720

3840-60=3780

3780-2720=1060

3780+2720=6500