Срочно!!! школярі зібрали 600 кг яблук . 3/5 усіх яблук відвезли до їдальні, а решту розклади в

ящики по 8 кг у кожний. Скільки ящиків знадобилося?

Ответы на вопрос

Отвечает Клосс Егор.

Ответ:45 ящиків

Пошаговое объяснение: 600÷5=120(кг)

120×3=360(кг)

360÷8=45(ящик.)

Відповідь: 45 ящиків