Школярі зібрали 562кг груш.Частину груш вони розклали у 30 великих ящиків, по 15кг у кожний, а

решту- в менші ящики по 8кг у кожний. Скільки всіх ящиків використали школярі?

Ответы на вопрос

Отвечает Кривошеева Дарья.
1) 30*15=450кг груш -у великих ящиках
2)562-450=112 кг груш у мал ящики
3) 112/8=14 мал ящиків
4)30+14=44 ящики використали