За день у саду зібрали 740 кг яблук.Частину яблук розклали в 26 ящиків,по

10 кг у кожний,а решту розклали в більші ящики,по 12 кг у кожний.скільки всього використали ящиків?

Ответы на вопрос

Отвечает Мокроусов Александр.
1) 26*10=260(кг) у ящиках по 10 кг
2)740-260=480(кг) розклали у більші ящики
3)480:12=40(ящ) використали на решту яблук
4)40+10=50(ящ) використали всього
Отвечает Троянська Лиза.
1)740-(26*10)/12=40 - ящиков где яблок по 12 кг..
2)40+10=50 - ящиков всего.