Складіть квадратне рівняння , корені якого 1) 4і-7 2) -0,2 і -6


Ответы на вопрос

Отвечает Нестёркина Настя.

Ответ:

1) x^2+3x-28=0

2) x^2+6.2x+1.2=0

Пошаговое объяснение:

1) за теоремою Вієта

x^2 - (x1+x2)×x +(x1×x2)=0

x^2+3x-28=0

D =3×3-4×(-28)×1=9+112=121=11×11

x1=(-3-11)÷(2×1)= -14÷2= -7

x2=(-3+11)÷(2×1)= 8÷2= 4

2) x^2+6.2x+1.2=0

D=6.2×6.2-4×1.2×1=38.44-4.8=33.64=5.8×5.8

x1= (-6.2+5.8)÷(2×1)=-0.4÷2=0.2

x2= (-6.2-5.8)÷(2×1)=-12÷2=-6

де x1 x2 - корені рівняння

x^2=x×x