Човен за течією річки подолав відстань від пункту А до пункту В, зупиняючись у пункті Б. Відстань

між пунктами А і Б становить 60% всього шляху. Відстань від пункту Б до пункту В була на 10 км менша. Знайдіть відстань від пункту А до пункту В. Пожалуйста и пошаговое решение)))))))Даю 15 Балов

Ответы на вопрос

Отвечает Глазков Даниил.

Ответ:50 км

Пошаговое объяснение:

Якщо відстань від пункту А до пункту Б становить 60% усього шляху, то відстань від Б до В 100-60=40%. Якщо відстань на 10 км менша то в цих 10 км міститься 20% усього шляху(60-40=20%).Весь шлях це 100%, тоді 100:20=5, 5*10=50км