Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 5. Одне число у 4 р менше за др уге.знайти ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Храмов Дима.

Ответ:2 , 8

Пошаговое объяснение:

Отвечает Соловьева Ясения.

Відповідь:

2 і 8

Покрокове пояснення:

1 число - х

2 число - 4х

середнє арифметичне двох чисел дорівнює 5

(1 число+2 число):2=середнє арифметичне двох чисел

(х+4х):2=5

5х:2=5

5х=5*2

5х=10

х=10:5

х=2 - 1 число

4х=4*2=8 - 2 число