у фінал вийшли 12 конкурсантів що становить 24% усіх учасників конкурсу. скільки осіб брали участь

у конкурсі

Ответы на вопрос

Отвечает Комарова Виктория.

Ответ:  50

Пошаговое объяснение:   24%=0.24,

12:о,24=1200:24=50

или 12:24·100=0.5·100=50