у фінал вийшли 24 конкурсантів що становить 12% усіх учасників конкурсу. скільки осіб брали участь

у конкурсі

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Элина.

Ответ: в конкурсе принимали участие 200 конкурсантов.

Пошаговое объяснение:

24 конкурсанта - 12 %

х конкурсантов - 100%, откуда х = 24 · 100 : 12 = 200 (к.)

#SPJ1