У фінал вийшли 12 конкурсантів що становить 34% усіх учасників конкурсу, скільки осіб брали участь

у конкурсі

Ответы на вопрос

Отвечает Истоцкий Никита.

Ответ:

ПошаговПошаговое объяснение:   24%=0.24,

12:о,24=1200:24=50

или 12:24·100=0.5·100=50

ое объяснение: