Распишите ответ У фінал вийшли 12 конкурсантів, що становить 24 % усіх учасників конкурсу.

Скільки осіб брали участь у конкурсі?

Ответы на вопрос

Отвечает Гарбузова Циля.

Ответ:

ок

Пошаговое объяснение:

12*100:24=50 человек(людей)

Отвечает Максимов Евгений.

Х = 100%

12 = 24%

Х=100*12/24=50

Ответ: 50