У фінал вийшли 12 конкурсантів що становить 24% усіх учасників конкурчу. Скільки осіб брали

участь у конкурсі?

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Анна.

Ответ:

12/0,24=50

Пошаговое объяснение:

Отвечает Полторакина Кира.

Ответ:

12=24%

Х=100%

Х=(12*100):24=50 человек было конкурсантів