У фінал вийшли 12 конкурсантів, що становить 24 % усіх учасників конкурсу. Скільки осіб брали

участь у конкурсі?

Ответы на вопрос

Отвечает Хомченко Мария.

Ответ:

50 осіб

Пошаговое объяснение:

n1 = 12 кон.

l1 = 24%

l = 100%

n - ?

Розв'язання

n = \frac{n1*l}{l1} = \frac{12*100}{24} = 50 осіб