ма трьох чисел дорівнює 108 друге число у 5 разів більше від першого і на 13 більше від третього

знайдіть ці числа ЗАРАНЕЕ СПАСИБО!

Ответы на вопрос

Отвечает Аникиев Лёня.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Нехай x - перше число, тоді 5x - друге число, 5x - 13  -  третє число.

x + 5x + 5x - 13 = 108

11x - 13 = 108

11x = 108+13

11x = 121

x = 11   -  перше число

5x = 5*11 = 55   - друге число

5x - 15 = 55 - 13 = 42 третє число