Знайдіть перший член арефметичної прогресії (an) якщо її другий член a2(=3,6) а різниця d=0,9.


Ответы на вопрос

Отвечает Аблязизова Алиде.

Ответ:

а1=2,7

Пошаговое объяснение:

а2=а1+d

3,6=a1+0,9

a1=3,6-0,9

a1=2,7

Отвечает Корчагин Никита.

Ответ:

а1=а2-d=3.6-0.9=2.7

Пошаговое объяснение: