Одна із сторон прямокутника дорівнює 14,4см а довжина другої сторони становить 75% від першої

знайди плошчу прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Кудайбергенова Асель.

Відповідь:

75%=0,75

1)14,4*0,75=10,8(см) - довжина другої сторони;

2) S = а*в= 14,4*10,8=155,52

Покрокове пояснення: