срочно!!!Периметр трикутника дорівнює 68см. Довжина другої сторони удвічі більша, ніж довжина

першої, а довжина третьої сторони на 4 см більша, ніж довжина першої. Знайди довжину найбільшої сторони трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Карпук Лєра.

Ответ:

Нехай довжина першої сторони=х, тоді довжина другої=2х, довжина третьої=х+4.

х+2х+х+4=68

4х=64

х=16см (довжина першої сторони)

Довжина найбільшої сторони трикутника = 16+4=20см

Отвечает Линник Кирилл.

Ответ:

32 см

Пошаговое объяснение:

x- перша сторона

2х- друга

х+4 третя

х+2х+х+4=68

4х+4=68

4х=64

х=64:4

х=16 см перша сторона

2*16=32 см -друга сторона

6+4=20 см третя сторона