вкладник поклав до банку 6000 гривень на депозитний рахунок банк нараховує 16% річних буде на

рахунку вкладника через рік.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тюш Ксюша.

Ответ:

6960 грн

Пошаговое объяснение:

6000*0,16=960 - відсотки за рік

6000+960=6960 - на рахунку через рік