даю 20 баллов: Вкладник вніс до банку 8000 грн на депозитний рахунок. Банк нараховує 19% річних.

Яка сума коштів буде на рахунку вкладника через рік?

Ответы на вопрос

Отвечает Гесман Анастасия.
8000*19:100=1520
8000+1520=9520грн
Відповідь :9520 грн буде нараховано через рік
Отвечает Емельянова Аня.

Ответ:9520

Пошаговое объяснение:

8000•19:100+8000=9520