Алiна прочитала частину книжки. Перша сторінка прочитаної частини має номер 253, а номеростанньої

сторінки складається з тих самих цифр, алезаписаних у зворотному порядку. Скільки сторінокпрочитала Аліна?​

Ответы на вопрос

Отвечает Охотников Влад.

Відповідь:

154-номер першої сторінки

451-номер останньої сторінки

451-154=297

якщо треба дізнатися кількість аркушів , т (297+1):2=149(аркушів)

Отвечает Михайлова Катя.

Ответ:352-253=99

Пошаговое объяснение: