Оператор має набрати на комп'ютері 120 сторінок тексту. За першу годину вин набрав 1/20усіх

сторінок. Скільки сторінок набрав оператор за першу годину?А 60 сторінокБ 20 сторінокв 10 сторіноксторінок​

Ответы на вопрос

Отвечает Сундет Нурсулу.

 \frac{1}{2}  \times 120 =  \frac{1}{2} \times  \frac{120}{1}   =  \frac{60}{1}  = 60