Оператор повинен набрати на комп’ютері 118 сторінок. У перші 3 год він набирав по 26 сторінок за

годину, а потім став набирати по 20 сторінок за годину. За скільки часу оператор набрав увесь текст? Помогите решить с пояснением в каждом действии.

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлик Аня.

Ответ:

За 5 год

Пошаговое объяснение:

26•3=78-набрав за 3 год

118-78=40- сторінок залишилось набрати

40:20=2-год

3+2=5 год