212.Перший оператор набрав на комп'ютері 900 сторінок тексту за 6 тижнів, другий набрав таку саму

кількістьсторінок за 5 тижнів. На скільки більше сторінок за тиждень набрав другий оператор, ніж перший, якщо щотижня кожний з них набирав однакову кількість сторінок?

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

900/6=150

900/5=180

180-150= 

Дальше сам