До їдальні привезли 1 ц картоплі.Першого тижня використали 47 кг картоплі а другого 29 кг. Скільки

кілограмів картоплі залишилося

Ответы на вопрос

Отвечает Храмцова Ксения.

Ответ:

1ц=100кг

1)47+29=76(кг)-использовали

2)100-76=24(кг)

Ответ: 24 кг картофеля осталось.

Пошаговое объяснение: