У зерносховище завезли 112T зерна: 7 вантажівок з пшеницею по 7,5т на кожній, 3 вантажівки з

житом по 6,5т на кожній і 8 вантажівок з ячменем. Скільки тонн ячменю було на кожній вантажівці?

Ответы на вопрос

Отвечает Горин Геннадий.

Ответ:

5 т

Пошаговое объяснение:

1) 7×7,5 = 52,5 т ( заг. кількість пшениці)

2) 3×6,5 = 19,5 т ( заг. кількість жита)

3) 52,5 + 19,5 = 72 т ( пшениця + жито)

4) 112 - 72 = 40 т ( заг. кількість ячменю)

5) 40÷8 = 5 т → кількість т ячменю на одну вантажівку