В овочесховище завезли 119 т овочів: 9 вантажівок з картоплею по 7,5 т на кожній 7 вантажівок з

морквою по 4,5 т на кожній і 4 вантажівки з буряком. Скільки було на кожній вантажівці?

Ответы на вопрос

Отвечает Мак Юлия.
1) 7,5 * 9 = 67,5 (т) - картоплі
2) 4,5 * 7 = 31,5 (т) - моркви
3) 67,5 + 31,5 = 99 (т) - картоплі та моркви разом
4) 119 - 99 = 20 (т) - буряків
5) 20 : 4 = 5 (т) - буряків на кожній вантажівці.

Відповідь: на кожній вантажівці було 5 т. буряків.