Даю 50 балов Фермер зібрав 900 т зерна жита пшениці та ячменю . Ячменю було зібрано у 3 цілих 2 п

ятих більше ніж жита а пшениці на 120 т більше ніж ячменю . Скільки тонн жита пшениці та ячменю зібрано окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Болдырев Антон.
Жита = х
Ячмень = х*17/5
пшеница= х*17/5+120

х+х*17/5+х*17/5+120=900
х*(1+17/5+17/5)=900-120
39/5*х=780
х=780*5/39

х=100 - жита

100*17/5=340 - ячмень

340+120= 460 - пшеница