ПОМОГИТЕ ПЖОЛУСТА!!! 1.Поїзд запізнюється на 10 хв.Щоби прибути на станцію призначення вчасно,

він за 80 км від цієї станції збільшив швидкість на 16 км /год .Знайдіть початкову швидкість поїзда.2.Катер пройшов 16 км за течією річки т ас 30 км проти течії, витративши на весь шлях 1 год 30хв.Знайдіть власну швидкість катера ,якщо швидкість течії річки становить 1 км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградов Павел.

Ответ:

у меня есть решение только на 2 задачу

Пошаговое объяснение:

16 / ( X + 1) + 30 / ( X - 1 ) = 1,5 

16 * ( X - 1) + 30*( X + 1) = 1,5 * ( X^2 - 1 )

16X - 16 + 30X + 30 = 1,5X^2 - 1,5 

46X + 14 = 1,5X^2 - 1,5 

1,5X^2 - 46X - 15,5 = 0 

D = 2116 + 93 = 2209 ; √ D = 47 

X1 = ( 46 + 47) : 3 = 31 

X2 = ( - 1/3 ) 

Ответ 31 км/час