Розв'яжіть систему 2x + 5y = 14 , 3x - 2y = -17 методом додавання.


Ответы на вопрос

Отвечает Нурмаханов Султан.

Відповідь:

x = -3, y = 1,6

{2x + 5y = 14

3x - 2y = -17}

{2x + 5y = 14

3x - 2y = -17 (×2,5)}

{ 2x + 5y = 14

+

7,5 - 5y = -42,5}

9,5x = -28,5

x = -3

2x + 5y =14

2 × 3 + 5y = 14

6 + 5y = 14

5y = 14 - 6

5y = 8

y = 1,6