На складі було 4850 т вугілля. Першого дня продали 40 % усього вугілля, за другий день - 60% решти.

Вугілля, що залишилося продали за два наступних дні, причому за четвертий день продали вдвічі менше, ніж за третій. Скільки вугілля прдавали кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Глазун Анатолий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4850*0.40= 1940 - Продали за 1 день

4850-1940=2910 - Решта

2910*0.60=1746 - Продали за 2 день

2910-1746=1164 - Решта

1164:3=388

2*388=776 - продали за 3 день

1*388=388 - продали за 4 день