У поїзді всього 78 цистерн, платформ і товарних вагонів. Цистерн на 6 менше, ніж платформ, і вдвічі

менше, ніж товарних вагонів. Скільки окремо цистерн, платформ і товарних вагонів?

Ответы на вопрос

Отвечает Вайсман Захар.

Ответ:

Пошаговое объяснение: нехай цистерн х, тоді платформ (х+6), товарних вагонів 2х. Складемо рівняння:

x+(x+6)+2x=78

4x=72

x=18 - цистерн,

18+6=24 - платформ,

2·18=36 - товарних вагонів