У пасажирському поїзді є 12 купейних вагонів, що становить 2/3 усіх вагонів, решта - плацкартні.

скільки плацкартних вагонів у поїзді?

Ответы на вопрос

Отвечает Калюжная Карина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

12вагонів - 2/3

х вагонів  -    1

х= 12 : 2/3= 12*3/2

х= 18 вагонів у поїзді

18 - 12= 6 вагонів плацкартних