У першому поїзді було 8 вагонів.У другому- 9 вагонів,а в третьому- на 6 вагонів менше,ніж у першому

та другому поїздах разом.Скільки вагонів було в третьому поїзді?

Ответы на вопрос

Отвечает Устинова Мария.
1) 8+9 = 17(вагонів) у першому і другому потязі
2) 17-6 =11(вагонів) у третьому потязі
Відповідь: 11 вагонів
Отвечает Азкенова Газиза.
Рахуємо суму вагонів першого і другого поїзда:
1) 8+9=17 вагонів
Якщо у третьому на 6 вагонів менше, з цього слідує:
2) 17-6=11 вагонів

Відповідь: 11 вагонів