2,4/x=60/45поможіть розвязати рівняння...​


Ответы на вопрос

Отвечает Шерехан Нурбах.

\frac{2,4}{x} = \frac{60}{45}\\x = \frac{2,4*45}{60} = \frac{24*45}{10*60} = \frac{12*45}{5*60} = \frac{12*9}{60} = \frac{12*9}{60} = \frac{9}{5} = \frac{18}{10} = 1,8

Ответ: 1,8.