Помогите пожалуста Трамвайне депо налічує 120 вагонів, з яких 18 вагонів мають «вік» до 10 років,

25% всіх вагонів – від 10 до 20 років, а решта вагонів старші за 20 років.1. Визначте, скільки відсотків від усіх вагонів трамвайного депо складають вагони, старші за 20 років. 2.Керівництво трамвайного депо збирається придбати нові вагони. Визначте, яку кількість нових вагонів необхідно придбати, щоб частка вагонів, старших за 20 років, дорівнювала 50%.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ярый Витя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)120*25:100=30( в)-від10до20р.

2)18+30=48(в)-до 10 і від10до 20р.

3)120-48=72(в)-старше за 20р.

4)72-48=24(в)-треба придбати